O nas

Jesteśmy nie tylko fachowcami. Jesteśmy przede wszystkim miłośnikami strzelectwa, którzy potrafią zarażać pasją swoich klientów.

Oferta skierowana jest do każdego, kto chciałby zacząć swoją przygodę ze strzelectwem. Bez względu na wiek czy płeć. Strzelectwo to dyscyplina dla każdego. Jeżeli do tej pory myśleli państwo inaczej to najwyższy czas złamać ten stereotyp.

Asy strzelectwa to firma, którą tworzą trenerzy, instruktorzy i zawodnicy. Nasza oferta oparta jest na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu naszej kadry. Dajemy to co najlepsze, gwarantujemy wysoki poziom zajęć przy jednoczesnej świetnej zabawie jaką jest strzelectwo. Posiadamy szeroki arsenał który pozwala nam szkolić państwa w zakresie strzelectwa sportowego, dynamicznego, snajperskiego oraz myśliwskiego.

Wieloletnia praca z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi otwiera wachlarz naszej oferty dla wszystkich zainteresowanych. Jesteśmy nie tylko fachowcami. Jesteśmy przede wszystkim miłośnikami strzelectwa, którzy potrafią zarażać pasją swoich klientów. Jedyne co możesz w tej chwili zrobić to po prostu zacząć tę wspaniałą przygodę razem z nami.