Strzelectwo sportowe - jak zacząć?

Wielu z nas zadaje sobie pytania: jak zacząć strzelać? Gdzie się zgłosić? Jak znaleźć instruktora? Jak zachować się na strzelnicy? W końcu o to czy w ogóle można strzelać

Jeśli chcesz po prostu spróbować? Oddać kilka strzałów, żebyś zobaczył jak to jest. Wystarczy że poszukasz w swojej okolicy strzelnicy z bronią obiektową lub firmy zajmującej się szkoleniami strzeleckimi. Taką firmą są Asy Strzelectwa.

W ramach podstawowych pakietów w których jest broń, amunicja, czas na strzelnicy oraz opieka instruktorska, będziesz miał możliwość zapoznać się z podstawową wiedzą w zakresie posługiwania się bronią.

Jeśli pierwsza wizyta na strzelnicy spodoba Ci się, warto zapytać instruktora o dalszą ścieżkę rozwoju. Kolejnymi etapami jest zapisanie się do klubu strzeleckiego, egzamin na patent wraz z licencją, a na końcu wydane przez Policję, pozwolenie na broń. Wiele osób wybiera tę ścieżkę, w ten sposób od pierwszej wizyty na strzelnicy po kilku miesiącach cieszą się z posiadania własnej broni.

Jeżeli masz wątpliwości, chcesz zapytać o szczegóły? Skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie jest gwarancją Twojego sukcesu.